top of page

Endüstriyel Çatı Çözümleri

D4 Solar endüstriyel tesislerinizin çatılarından güneş  enerjisi ile elektrik üretmenizi sağlar. Enerjisini üreten tesisler sayesinde kendi elektrik faturanızdan tasarruf edebilir ve ihtiyaç fazlası enerjinizi satabilirsiniz. 
 
D4 Solar çatı tipi güneş enerji santrallerinin tasarımı ve montajı konusunda uzmandır. Çatınızın tipi, izolasyon yöntemi, statik hesapları ve gölgelenmeler dikkate alınarak tasarım ve uygulama işlemleri yapılır.  
photos-industrial_home.jpg

Şebeke Bağımsız Ev Çözümleri

D4 Solar şebekenin olmadığı yerlerde aküler ile şebeke bağımsız çözümler sunmaktadır.  Elektrik şebekesinin olmadığı bağ evi, karavan veya teknenizde güneş enerjisi ile elektrik üretmeniz mümkündür.  D4 solar, uzun ömürlü jel veya lityum aküler ile şebekenin olmadığı yerlerde elektrik ihtiyacınızı sağlayan çözümler sunmaktadır.  
off.jpeg

Arazi Tipi Çözümler

D4 Solar arazi tipi solar sistemlerle ilgili bilgi ve tecrübe sahibidir. Lisanslı ve lisanssız güneş enerji santralleri ile ilgili arazi hafriyat işlemleri, konstrüksiyon montajı, OG ve AG elektrik işleri ve zayıf akım sistemleri (CCTV ve monitoring) ile ilgili tedarik ve montaj çözümleri sunmaktadır.  

D4 Solar 110 MW'ın üzerinde tecrübesi ile uzun ömürlü ve verimli santrallerin kurulumunda çözüm ortağınız olmaya hazırdır. 
bottom of page